تخت مخصوص سالمندان یکی از پرکاربرد ترین انواع تخت های موجود در سایت خاکباز صدرا می باشد که از کیفیت فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. اگر شما مشتریان گرامی نیاز به یک تخت مخصوص برای نگهداری از سالمندان خود را دارید و راحت بودن و استحکام تخت اهمیت ویژه ای برای شما دارد، می توانید از سایت خاکیاز صدرا به تهیه بهترین نمونه این محصول اقدام فرمایید. در واقع شرکت تجهیزات پزشکی خاکباز صدرا سالیان سال است که تخت مخصوص سالمندان را با استاندارد های روز دنیا تولید میکند. و در بازار های ایران و منطقه به فروش میرساند.

در ادامه مطلب شما را با ویژگی ها و مشخصات تخت سالمند به طور کامل آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید. هم چنین اگر علاقه مند به خرید تخت بیمارستانی در انواع و مدل های دیگر هستید تنها کافی است بر روی لینک مرتبط کلیک نمایید یا با کارشناسان ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

راهنمای خرید تخت مخصوص سالمندان

قبل از خرید تخت مخصوص سالمندان باید به یک سری نکات ویژه توجه داشته باشید. به طور مثال حتما فاکتور هایی همچون سن بیمار، وضعیت جسمانی آن، نوع بیماری، محدوده حرکت، تعداد ساعات قرار گرفتن بر روی تخت و .. را قبل از خرید تخت سالمند مد نظر قرار دهید. همان طور که می دانید تخت های بیمارستانی از انواع مختلفی تولید می شوند و به همین دلیل از کاربرد و کارایی مختلفی نیز برخوردار هستند.

به طور مثال اگر بیمار شما به مدت طولانی بر روی تخت قرار می گیرد می توانید از تخت بیمارستانی لگن دار استفاده نمایید تا مجبور به جابجایی زیاد بیمار نشوید. هم چنین می توانید از تخت بیمارستانی برقی سه شکن نیز برای راحتی بیشتر آنها استفاده نمایید چرا که این نوع تخت حالت های نشسته، درازکش و نیمه دراز کش سالمند یا بیمار را در بهترین حالت خود تنظیم می کند. نکات دیگری که باید قبل از خرید تخت مخصوص سالمندان به آن توجه داشته باشید، وزن بیمار، ابعاد تخت، مدت زمان استفاده بیمار از تخت و انتخاب نوع مناسب تخت می باشد.

مشخصات تخت سالمندان

از مهم ترین ویژگی های تخت مخصوص سالمندان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تخت سالمند یکی از انواع تخت های بیمارستانی است که با بدنه ی فلزی و رویه قابل شست و شو تولید می شود.
  • همچنین قابلیت جابه جایی را به راحتی برای شما به ارمغان می آورد.
  • طراحی و تولید آنها به صورتی است که از استحکام فوق العاده بالایی برخوردار هستند

استعلام قیمت تخت مخصوص سالمندان

تخت مخصوص سالمندان با قیمت مناسب در سایت خاکبازصدرا به فروش می رسد. تمامی محصولات این شرکت با کیفیت فوق العاده بالا تولید می شوند و از گارانتی پس ار فروش نیز برخوردار هستند. به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از نحوه ی خرید و سفارش تخت سالمندان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در خرید این محصول یاری نمایند.

جهت استعلام قیمت تخت سالمندان: 09123784275