ترالی مطب از وسیله های مورد نیاز و بسیار ضروری تجهیزات پزشکی است. این محصول در واقع یک وسیله ی چرخ دار است که در شکل های گوناگون تولید می شود. معمولا این نوع ترالی  در انواع دو،سه یا چهار طبقه ساخته می شوند. ترولی یا ترالی اورژانس مطب وسیله ای است که از آن برای نظم دادن، نگهداری و آماده کردن دارو و تجهیزات استفاده میشود. از مزایای خرید ترالی مطب مناسب و با کیفیت می توان به این مورد اشاره کرد که سبب تسریع و راحتی جابجایی وسایل و تجهیزات مختلف پزشکی می شود. استفاده از ترالی مطب، کار پرسنل بیمارستات را راحت تر می کند.

خاکباز صدرا از با سابقه ترین تولید کنندگان لوزم هتلینگ بیمارستانی است. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ترالی مطب با ما همراه باشید:

استعلام قیمت ترالی مطب

قیمت ترالی مطب بر اساس فاکتور های مختلفی از جمله انواع، مدل و نوسانات بازار تعیین می شود. بنابراین بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از قیمت و نحوه ی خرید محصول با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در خرید این محصول یاری نمایند.

جهت استعلام قیمت ترالی مطب: 09123784275

انواع ترالی مطب

از انواع پرکابرد ترالی مطب می توان به ترالی رویه ثابت، رویه زاویه پذیر، بدون رویه و ترالی با رویه متحرک اشاره کرد. شایان ذکراست که ترالی های مطب در شکل و انواع گوناگونی تولید می شوند و با توجه به کاربردی که مد نظر دارید بهتر است به خرید یکی از انواع ترالی مطب اقدام نمایید. یکی از پر کاربرد ترین انواع ترالی مطب، ترالی 4 کشو می باشد. هر یک از کشوهای ترالی اورژانس مطب با توجه به چک لیست و چیدمان خاصی باید از تجهیزات پزشکی همانند سرم و آمپول ها پر شوند. وجود این محصول در تمامی مراکز درمانی و بیمارستان ها اجباری می باشد.

ترالی-مطب

کاربرد ترالی اورژانس مطب

ترالی مطب دارای کاربرد های متنوعی می باشند. از کاربرد های مهم این محصول می توان به استفاده ترالی مطب در مطب ها، واحد های درمانی و بیمارستان ها اشاره کرد. از ترالی اورژانس مطب برای جابجایی وسایل و تجهیزات پزشکی به وفور استفاده می شود. هم چنین آن را به عنوان میز کار نیز می توان در نظر گرفت. از نکات مهمی که در استفاده از این محصول باید رعایت شود این مورد است کهه پس از هر بار استفاده از ترالی های مطب باید تجهیزات آن طبق لیست مربوطه جایگزین شوند. چرا که دسترسی تمامی پرسنل در هر شیفت به تجهیزات پزشکی کامل باشد.

سفارش و خرید ترالی مطب

طراحی و تولید ترالی های مطب باید طبق استاندارهای خاصی انجام شود. خاکباز صدرا بر اساس استانداردهای مناسب و قوانین پزشکی به ساخت ترالی های مطب می پردازد. با سفارش ترالی اورژانس مطب با کیفیت از خاکباز صدرا ایمنی پرسنل، کادر درمان و حتی بیماران خود را تامین نمایید. به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می شود حتما قبل از خرید ترالی مطب با مشاوران و متخصصان ما از طریق شماره های درج شده در سایت در تماس باشید تا از راهنمایی بیشتری در ارتباط با قیمت روز محصول و مشخصات و ویژگی های آن برخوردار شوید. با تشکر از همراهی شما عزیزان