ترالی مطب از وسیله های مورد نیاز و بسیار ضروری تجهیزات پزشکی است. ترالی مطب در واقع یک وسیله ی چرخ دار است که در شکل های گوناگون تولید می شود. معمولا این نوع ترالی ها در انواع دو،سه یا چهار طبقه ساخته می شوند. ترولی یا ترالی مطب وسیله ای است که از آن برای نظم دادن، نگهداری و آماده کردن دارو و تجهیزات استفاده میشود. از مزایای خرید ترالی مطب مناسب و با کیفیت می توان به این مورد اشاره کرد که سبب تسریع و راحتی جابجایی وسایل و تجهیزات مختلف پزشکی می شود. استفاده از ترالی مطب، کار پرسنل بیمارستات را راحت تر می کند.

خاکباز صدرا از با سابقه ترین تولید کنندگان لوزم هتلینگ بیمارستانی است. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ترالی مطب با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

انواع ترالی مطب

از انواع پرکابرد ترالی مطب می توان به ترالی رویه ثابت، رویه زاویه پذیر، بدون رویه و ترالی با رویه متحرک اشاره کرد. شایان ذکراست که ترالی های مطب در شکل و انواع گوناگونی تولید می شوند و با توجه به کاربردی که مد نظر دارید بهتر است به خرید یکی از انواع ترالی مطب اقدام نمایید. یکی از پر کاربرد ترین انواع ترالی مطب، ترالی 4 کشو می باشد. هر یک از کشوهای این ترالی مطب با توجه به چک لیست و چیدمان خاصی باید از تجهیزات پزشکی همانند سرم و آمپول ها پر شوند. وجود این ترالی مطب در تمامی مراکز درمانی و بیمارستان ها اجباری می باشد.

ترالی-مطب

کاربرد ترالی های مطب

ترالی مطب دارای کاربرد های متنوعی می باشند. از کاربرد های مهم این محصول می توان به استفاده ترالی مطب در مطب ها، واحد های درمانی و بیمارستان ها اشاره کرد. از ترالی های مطب برای جابجایی وسایل و تجهیزات پزشکی به وفور استفاده می شود. هم چنین آن را به عنوان میز کار نیز می توان در نظر گرفت. از نکات مهمی که در استفاده از این محصول باید رعایت شود این مورد است کهه پس از هر بار استفاده از ترالی مطب باید تجهیزات آن طبق لیست مربوطه جایگزین شوند. چرا که دسترسی تمامی پرسنل در هر شیفت به تجهیزات پزشکی کامل باشد.

سفارش و خرید ترالی مطب

طراحی و تولید ترالی های مطب باید طبق استاندارهای خاصی انجام شود. خاکباز صدرا بر اساس استانداردهای مناسب و قوانین پزشکی به ساخت ترالی های مطب می پردازد. با سفارش ترالی مطب با کیفیت از خاکباز صدرا ایمنی پرسنل، کادر درمان و حتی بیماران خود را تامین نمایید. برای خرید و مشاوره و اطلاع دقیق از قیمت  ترالی مطب می توانید با شماره های 02166977682 یا 09123784275  تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید به صفحه ترالی برای مشاهده انواع ترالی مراجعه فرمایید.