شرکت خاکباز تجهیز صدرا تولید کننده تجیزات هتلینگ بیمارستانی است. که قدیمی ترین تولید کننده تخت بیمارستانی در ایران است. شما مشتریان گرامی به صورت مستقیم میتوانید انواع تخت ها را سفارش بدهید و با بهترین قیمت خریداری کنید. تمام این تخت ها توسط مهندسین خوش ذوق ایرانی و کاربلد طراحی و تولید میشوند. تخت های بیمارستانی که در خاکباز صدرا تولید میشوند دو مدل مختلف دارد: هم به صورت تخت های اتوماتیک تولید میشود که با انرژی الکتریکی کار میکنند و هم در مدل مکانیکی تولید می شوند که با نیروی انسان و انرژی مکانیکی کار میکند.

تخصصی ترین تولید کننده تخت بیمارستان با بهترین کیفیت هم از لحاظ استحکام بدنه و هم موتور های استفاده شده در این تخت ها از بهترین برند های تایوانی استفاده شده است. با تکیه بر کیفیت بینظیر تجهیزات هتلینگ بیمارستانی تولید شده توسط خاکباز صدرا این اعتماد به نفس را به ما داده است. تمامی تخت های بیمارستانی از جمله تخت بیمارستانی برقی سه شکن که یکی از پرکاربردترین آنها می باشد دارای گارانتی بلند مدت است.

انواع تخت های بیمارستانی که توسط شرکت خاکباز صدرا تولید میشود را در زیر باهم خواهیم دید و هر یک از آنها را به طور جامع بررسی خواهیم کرد:

در ادامه لیستی از انواع تخت ها برای شما عزیزان آماده شده است. برای اطلاع دقیق از مشخصات هر یک از آنها می توانید بر روی لینک مربوط کلیک کنید یا از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

تخت بیمارستانی بستری
تخت زیبایی تخت بیمارستانی زیبایی
خرید-تخت-معاینه-ثابت
تخت-ماساژ-پرتابل
خرید-تخت-دوشکن-برقی