تخت بیمارستانی لگن خور

تخت بستری چهارشکن مکانیکی

تخت بستری چهارشکن

تخت بیمار چهارشکن

تخت بستری بیمار چهارشکن برقی

تخت بستری بیمار چهارشکن برقی صندلی شو

تخت بستری CCU و ICU بیمار برقی چهار موتور

تخت بستری بیمار مکانیکی تک شکن توری

تخت بستری بیمار سه شکن مکانیکی

تخت بستری بیمار چهارشکن برقی

تخت بستری مکانیکی دو شکن توری

تخت بستری مکانیکی سه شکن توری

تخت بستری اطفال

تخت بستری سه شکن دستی

تخت بیمارستانی سه شکن برقی

تخت سه شکن مکانیکی رویه فایبر

تخت بستری نگهدارنده نوزاد

تخت بستری برقی چهار موتوره

تخت سه شکن بستری مکانیکی رویه abs

تخت بستری سه شکن مکانیکی رویه استاتیک

اگر قصد خرید تخت بیمارستانی دارید. احتمالا تا به الان اسم تولیدی خاکباز را شنیده باشید. شرکت خاکباز صدرا سابقه طولانی و درخشانی در زمینه ی تولید تجهیزات پزشکی و تخت بیمار دارد. تخت بیمارستانی که توسط تولیدی خاکباز تولید میشوند. دارای بهترین کیفیت ساخت میباشد. و همچنین دارای ضمانت و گارانتی معتبر است. برای خرید انواع تخت بیمارستانی میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

راحتی و احساس خوب بیمار در بهبود بیماری و سرعت بخشیدن به فرایند به اصطلاح خوب شدن آن نقشی حیاتی دارد. پس انتخاب یک تخت بیمارستان و تشک مناسب شرایط بیمار بسیار مهم است، در ادامه کاربرد ها و انواع تخت بیمارستانی را با هم بررسی می کنیم. تخت بیمارستانی بیشتر در مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، البته برای بیمارانی که پس از ترخیص هم نیازمند مراقبت های پزشکی و شرایط بیمارستانی هستند نیز به منظور راحتی و بهبود سریعتر بیمار از تخت بیمارستانی استفاده می شود.

انتخاب تخت بیمارستانی و تشک مناسب در هر شرایطی برای هر بیماری متفاوت است. تشک های بیمارستانی استاندارد بین 5 الی 15 سانتیمتر ضخامت دارند. لازم به ذکر است که این تشک ها برای استفاده ی دراز مدت و دائمی مناسب نیستند و معمولا در طول بستری بیمار استفاده می شوند و بایستی پس از مدتی تعویض شوند.

تخت بیمار

تخت بیمار درواقع تخت های ساده ای هستند که استفاده از آنها بسیار ساده بوده و کارایی بسیار زیادی دارند . تخت بیمار در سایز ها و جنس های مختلف به فروش میرسند. تولیدی تخت بیمار خاکباز صدرا با استفاده از دانش روز و مواد اولیه با کیفیت بهترین لوازم هتلینگ بیمارستانی را تولید میکند .

استعلام قیمت تخت بیمارستانی

خرید تخت بیمارستانی با بهترین کیفیت و قیمت در فروشگاه خاکباز صدرا به فروش میرسد . خرید تخت بیمارستانی در فروشگاه ما هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری امکان پذیر است .قبل از نهایی کردن خرید خود حتما با شماره هایی که در انتهای صفحه آمده است تماس حاصل فرمایید تا بهترین محصول را انتخاب کنید .

قیمت تخت بیمارستانی در طول سال دارای تورم بوده و هیچگاه قیمت ثابتی ندارد .

برای دریافت قیمت تخت بیمارستانی میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و بهترین قیمت روز را دریافت کنید . به دلیل اینکه شما محصول را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری میکنید این ضمانت را به شما میدهیم که قیمت تخت بیمارستانی در فروشگاه خاکباز صدرا پایین ترین قیمت در بازار باشد.

راهنمای خرید تخت بیمارستانی

خرید تخت بیمارستانی از فروشگاه خاکباز صدرا هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری امکان پذیر است. کافیست قبل از خرید انواع تخت بیمارستانی با شماره 09123784275 تماس حاصل فرمایید تا با گرفتن مشاوره از کارشناسان ما بهترین محصول را انتخاب کنید . ما در خاکباز صدرا در تلاشیم تا بهترین قیمت تخت بیمارستانی را برای شما فراهم کنیم زیرا تمام محصولات این شرکت به صورت مستیم از تولید کننده به دست شما میرسد و به هیچ عنوان هیچ مبلغ اضافه ای را پرداخت نخواهید کرد. بهتر است قبل از اقدام به خرید تخت های بیمارستانی ابتدا با انواع آن آشنا شوید.

مزایا تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی دارای مزایای زیادی است که از مزایا آن میتوان به این نکات اشاره کرد که :

  • ضد عفونی کردن این تخت ها در مقایسه با تخت های خانگی بسیار راحت تر است.
  • ابعاد تخت بیمار به طوری در نظر گرفته میشود که بیمار احساس راحتی در حال استراحت داشته باشد.
  • قیمت تخت بیمارستانی بسیار مناسب است
  • طول عمر این وسیله نسبت به تخت های معمولی بیشتر است
  • خرید تخت بیمارستانی از فروشگاه ما بسیار راحت بوده و میتوانید خرید خود را به صورت حضوری و اینترنتی انجام دهید.

انواع تخت بیمارستانی

خاکباز صدرا ارائه دهنده انواع تخت بیمارستانی با کاربرد های متنوع می باشد. شما با توجه به کاربردی که مدنظر دارید می توانید به انتخاب تخت بیمارستانی مناسب با نیاز خود اقدام فرمایید. در ادامه مطلب شما را با انواع تخت های بیمارستانی آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

1- تخت پوست و زیبایی:

همانگونه که از نام این تخت ها پیداست، مهمترین استفاده ی این نوع از انواع تخت های بیمارستانی در سالن های زیبایی و یا در مطب های متخصصین پوست و زیبایی استفاده می شود. تخت بیمارستانی با موتور هایی که درون آن ها به کار رفته است، قادر هستند که بیمار را در حالت های مختلف به منظور راحتی هم بیمار و هم پزشک قرار دهد و باعث سریعتر شدن عمل و افزایش تمرکز پزشک شوند.

تخت-بیمارستانی-زیبایی
تخت-بیمارستانی-ماساژ

2- تخت ماساژ:

در دنیای استرس زای امروز و پر از اتفاقات متفاوت یکی از بهترین راه های رسیدن به آرامش فکری و جسمی ماساژ استاندارد می باشد. ماساژ استاندارد به ماساژی گفته می شود که هم ماساژور و هم تجهیزات ماساژ استاندارد و مناسب باشند. پس انتخاب تخت ماساژ اهمیت بالایی دارد، چون بیمار نیاز به راحتی و آرامش دارد پس باید فشار از بدن او برداشته شود و احساس خوب را در شخص پدیدار کند. این نوع از انواع تخت بیمارستانی از نوع جنس و قابل حمل بودن یا نبودن دسته بندی می شوند.

3-  تخت بستری:

این نوع تخت بیمارستانی دارای دسته بندی مکانیکی، نیمه الکتریکی و فول الکتریکی می باشند. تخت های بستری مکانیکی دارای میل لنگ هستند که چرخش آن باعث بالا امدن سطح سر و پای بیمار می شوند. تخت های بستری نیمه الکتریکی تنظیم ارتفاع تخت به صورت دستی ولی تنظیم سر و پای بیمار و تخت به صورت الکتریکی انجام می شود. تخت های بستری تمام الکتریکی (فول الکتریکی) در این نوع تخت ها ارتفاع و سطح پا و سر تخت به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. از انواع تخت های بیمارستانی تخت بستری بیمار از مهمترین تخت های بیمارستانی است. تخت های فول الکتریکی دارای 3 نوع : تک شکن، 2 شکن و 3 شکن می باشند.

تخت-بیمارستانی-بستری
تخت-بیمارستانی-ریکاوری

4- تخت ریکاوری ( برانکادر ):

این نوع از تخت های بیمارستانی جز پر استفاده ترین ها در مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشند. زیرا برای جا به جایی بیماران در بخش های مختلف بیمارستان ها استفاده می شوند. این تخت ها کاربرد های درگیری مثل ریکاوری بیمار بعد از جراحی و بلافاصله خارج شدن بیمار از اتاق عمل دارند. این نوع تخت ها صرفا برای جا به جایی بیماران مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده ی طولانی مدت در بخش های دیگر بیمارستان ها توصیه نمی شود.

5-  تخت ژنیکولوژی:

تخت های ژنیکولوژی در مطب های پزشک زنان و مامایی استفاده می شوند و کاربرد آن ها برای معاینات پزشکی و مراقبت های بعد از زایمان است. تخت های ژنیکولوژی یکی از انواع تخت بیمارستانی است که در دو نوع برقی و دستی عرضه می شوند و طراحی آن ها طوری است که انجام معاینات هم برای پزشک و هم برای بیمار راحتر و سریعتر پیش می رود.

تخت-بیمارستانی-ژنیکولوژی
تخت-بیمارستانی-همراه-بیمار

6- تخت همراه بیمار:

آسایش و راحتی همانگونه که برای بیمار بسیار مهم است برای همراه او نیز در بیمارستان ها و مراکز درمانی بسیار حائز اهمیت است. ویژگی مناسب این تخت بیمارستانی این است که هم می توانند به صورت صندلی و هم به صورت تخت نرم و راحت در بیایند که خستگی طول روز همراه بیمار را از تنش در بیاورد.

7- صندلی خون گیری :

تشخیص مناسب می تواند روند بهبودی بیمار را تسهیل کند. که مهمترین راه تشخیص بیماری ها ازمایش خون می باشد تا اختلالات هورمونی و دیگر موارد بدن شناسایی و اندازه گیری شوند. پس انتخاب صندلی خون گیری مناسب و راحت بسیار مهم است تا از بروز خطاها جلوگیری شود.این صندلی که نوعی تخت بیمارستانی است، در زاویه های بسیاری قابل تنظیم هستند تا بیمار را در بهترین وضعیت ممکن و راحترین حال قرار دهند.صندلی های خونگیری دارای انواع مختلف و ویژگی های متعددی هستند.

تخت-بیمارستانی-خون-گیری
تخت-بیمارستانی-معاینه

8- تخت معاینه :

آخرین و مهمترین تخت بیمارستانی که در این مقاله برسی می کنیم تخت معاینه می باشد. برای هر مراجعه کننده ای که به مراکز درمانی مراجعه می کند، مهم است که تختی که او را پزشک روی آن معاینه می کند راحت و تمیز باشد پس یکی از مهم ترین انتخاب هر مرکز درمانی انتخاب مناسب تخت معاینه است که دارای مولفه های بسیار زیاد و استاندارد های بلند بالایی است که در این مقاله نمی شود همه را یک جا توضیح داد.

تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک

تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک از جدید ترین نوع تخت بیمارستانی برقی در بازار است که میتوانید آن را با قیمت مستقیم از تولید کننده خریداری فرمایید . تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک از تخت های 4 شکن بوده و تمامی قطعاتی که در آن به کار رفته است با بالاترین کیفیت تولید میشود. از مهترین ویژگی های این تخت میتوان به امکان تغییر شیب متناسب با حالت بیمار اشاره کرد. امکان تغییر ارتفاع و طول عمر بسیار بالا از ویژگی های مهم تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک به حساب می آید. از بهترین نوع تخت بیمارستانی برای منزل می توان به این مدل اشاره کرد.

تولید کننده تخت بیمارستانی

خاکباز صدرا تولید کننده تخت های بیمارستانی است. این شرکت برای تمامی محصولات خود ضمانت اصالت و بهترین قیمت را لحاظ میکند. خرید محصولات هتلینگ از تولید کننده های تخت های بیمارستانی در کشور این اطمینان را به شما میدهد که بهترین خرید را با بهترین قیمت انجام داده اید .

خرید تخت بیمار، تخت بیمارستانی و سایر تخت های بیمارستانی از فروشگاه خاکباز صدرا به صورت مستقیم از تولید کننده بوده و بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را خواهید داشت. تا این جا سعی بر این بود که به صورت کلی تخت ها ی بیماستانی را در حد حوصله ی شما برسی شوند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های قرار داده شده مراجعه کنید.

این محتوا رو از طریق گوگل، لینکدین، توییتر و فیسبوک به اشتراک بذارید تا کسانی که به دنبال خرید تخت بیمار و تخت بیمارستانی راحت تر مارو پیدا کنند.

چرا برای تخت بیمار و تخت بیمارستانی خاکباز صدرا را انتخاب کنیم؟تخت بیمار و بیماستانی در خاکباز صدرا داریا 2 سال گرانتی و ارسال مستقیم از کارخانه است. بهترین فروشگاه برای خرید تخت بیمار و تخت بیمارستانی کجاست؟خاک باز صدرا به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تخت بیمار و تخت بیمارستانی است