ترالی زیبایی K02

ترالی زیبایی K01

ترالی زیبایی B2

ترالی زیبایی B1

ترالی زیبایی و دندانپزشکی MC3

ترالی زیبایی دندانپزشکی TR2

ترالی ۵کشو دندانپزشکی کدHS6/2

ترالی دارو کدkh2370

ترالی دارو کد ۲۳۶۰

ترالی دارو کد kh2530

ترالی زیبایی تک کشو k6

ترالی زیبایی و دندانپزشکیR3

ترالی دندانپزشکی وزیبایی دو کشو کلاسیک

ترالی دارو کد kh2340

ترالی اورژانس کد kh2310

ترالی زیبایی چهار کشو K4

ترالی زیبایی B5

ترالی زیبایی B4

ترالی زیبایی K5

ترالی زیبایی دو کشو دو طبقه سایز ۴۵ در ۶۰

ترالی ها جزو تجهیزات هتلینگ بیمارستانی است. در واقع می توان گفت یکی از ملزومات ضروری هر مطب، درمانگاه و بیمارستانی وجود یکی از انواع ترالی ها می باشد. این محصول در انواع مختلفی تولید می شود و هر یک از انواع ترالی بیمارستانی برای کاربرد های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. از پر کاربرد ترین انواع آن می توان به مواردی همچون ترالی پزشکی، زیبایی، پانسمان، دارو، نظامتی و حمل لباس اشاره کرد. ترالی های تولید شده شرکت خاکباز صدرا از کیفیت فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشند.

ترالی‌ها در موارد بسیاری هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال، ترالی‌های حمل و نقل مسافر در برخی شهرها و مناطق برای حمل مسافران از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می‌شوند. همچنین در برخی مراکز تجاری، ترالی‌های پیشرفته و خودروهای خرید کنار مشتریان حرکت می‌کنند تا امکان حمل بارها و کالاها را برای مشتریان فراهم کنند. علاوه بر این، ترالی‌های برقی با کارایی بالا برای جابجایی بار در مراکز توزیع و انبارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین ترالی‌های خدماتی و پذیرایی در هتل‌ها و رستوران‌ها برای حمل ظروف غذایی و لوازم مورد نیاز خدمات غذایی به کار می‌روند.

به طور کلی، ترالی‌ها به دلیل سادگی و کارایی بالا در جابجایی بارها و کالاها، در بسیاری از صنایع و موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین با توجه به نیازهای متنوع مختلف صنایع و خدمات، ترالی‌هایی با طراحی و ویژگی‌های خاص برای هر کاربرد خاص مورد تولید قرار می‌گیرند.

برای خرید و اطلاع دقیق از قیمت ترالی و هم چنین معرفی جامع انواع آن با ما تا پایان این مطلب همراه باشید:

همچنین می توانید برای خرید یا استعلام قیمت انواع ترالی با شماره 09123784275 تماس بگیرید.

ترالی چیست؟

 در ارتباط با سوال ترالی چیست؟ می توان اینگونه پاسخ داد که ترالی واحد متحرکی است که به حمل تجهیزات پزشکی و حمل دارو در بیمارستان میپردازد. داروها و تجهیزات ترالی از قبل آماده شده اند تا در زمان مورد نیاز بتوانند آن را سریع در اختیار اورژانس قرار بدهند. یک تعریف ساده تر هم وجود دارد برای اینکه شما عزیزان کاملا متوجه بشوید براتون آورده ایم. به میزکاری که دارای چرخ های روان، طبقات و کشوهای مختلف در سایزهای متفاوت برای حمل و نگه داری لوازم پزشکی و دارویی در مراکز پزشکی، بیمارستانی و کلینیکی استفاده می شود، ترالی میگویند.

قیمت ترالی

همان طور که گفته شد ترالی ها در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند. هر یک از آنها برای کاربرد های خاص و در مکان های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین با توجه به مدل های گوناگون و کاربرد های مختلفی که دارند از قیمت متفاوتی نیز برخوردار هستند. بنابراین به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از قیمت ترالی و انواع آن با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در خرید محصول یاری نمایند. هم چنین در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی جامع انواع محصول بپردازیم:

جهت استعلام قیمت ترالی: 09123784275

انواع ترالی های مورد استفاده در مراکز درمانی کدامند؟

چون بیمارستان دارای بخش های متفاوتی است و هر کدام فعالیت جدا گانه ای دارند. نیاز به تجهیزات اختصاصی نیز دارند. یکی از این تجهیزات که نقش پر رنگی در فعالیت بیمارستان ها دارد ترالی است. بنابراین ترالی ها باید برای منظورهای متفاوتی ساخته شود تا برای کارای مختلف استفاده شود و کارایی بالا داشته باشد. حال بیایید با انواع ترالی پزشکی آشنا بشویم و هر کدام را تک به تک مورد برسی قرار بدهیم. لازم به ذکر است شما میتوانید تمام این محصولات که توسط شرکت خاکباز صدرا تولید میشود را سفارش دهید.

خرید ترالی

ترالی اورژانس که اصطلاحا به ترالی احیا هم معروف است. به این دلیل که تمام دارو ها و لوازم مورد نیاز تیم اورژانس را دارد و به دلیل اینکه متحرک هم هست. به راحتی در تمامی بخش های مهم بیمارستان حرکت می کند. یکی از تجهیزات بسیار مهم و حیاتی در بیمارستان ها به شمار می رود.

 

قیمت ترالی

هدف اصلی ترالی پانسمان ارائه کامل تجهیزات احیای قلبی ریوی در شرایط نسبتا دشوار می باشد. بیشتر در اتاق جراحی یا بخیه کاربردی است و مورد استفاده قرار میگیرد. ترالی اورژانسی یک کشو مخصوص برای این کار دارد. و باعث می شود تمامی موارد برای بخیه و پانسمان بیمار به راحتی با چیدمان بسیار منظم در کمترین زمان ممکن در دسترس پرسنل قرار بگیرد.

 

ترالی زیبایی

ترالی زیبایی یکی دیگر از انواع تجهیزات مورد استفاده است که بیشتر در مراکز زیبایی کلینیک های پوست و مو جهت حمل و نقل ابزار و لوازم کاشت مو و پاکسازی پوست استفاده می شود. ترالی های زیبایی در طرح و انواع مختلف ساخته می شوند. به عنوان مثال از جنس فلز و پلاستیک فشرده ABS ساخته می شود.

 

ترالی حمل دارو

ترالی حمل دارو یکی از مهم ترین تجهیزات پزشکی و هتلینگ بیمارستانی می باشد. که جهت جا به جایی دارو ها ی مورد استفاده در بخش های مختلف بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی استفاده می شود. و در مدل های مختلف ساخته می شود . یک مدل از ترالی های دارویی کمد های دارویی است.

 

انواع ترالی

ترالی حمل کپسول اکسیژن یکی دیگر از تجهیزات بیمارستانی میباشد که مشکل حمل و جا به جایی کپسول های اکسیژن را برای انتقال به بالین بیماران تنفسی بسیار راحت کرده است. و شما میتوانید در دسته بندی ترالی های حمل کپسول محصول مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

 

ترالی نظافتی

رعایت پاکیزه گی و بهداشت یکی از مهم ترین نکات در مراکز درمانی است. چون انواع آلودگی های مختلف در این مراکز وجود دارد. و اگر به این موضوع توجه کافی نشود اتفاق بدی خواهد افتاد.  بنابراین باید برای رعایت هرچه بهتر نظافت باید ابزار هایی جهت سرعت بخشیدن و راحت کردن کار وجود داشته باشد.
نوع دیگری از ترالی ها در مراکز درمانی استفاده می شود که نقش بسیار کلیدی در نظافت بیمارستان ها دارد.  و ابزار دست کارکنان بخش نظافت بیمارستان ها و کلینیک ها است. trolley مخصوص نظافت است که در مدل های مختلف ساخته می شود. دارای سطل آشغال است و همچنین دارای نگه دارنده ی تجهیزات نظافتی است.

ترالی حمل لباس

خرید انواع ترالی

به جز پاکیزگی ساختمان بیمارستان ها و کلینیک های درمانی یکی دیگر موارد رعایت بهداشت تمیز بودن لباس های پرسنل و اللخصوص بیماران است. لباس بیماران باید همواره تمیز باشد. تا از تجمع باکتری ها و میکروب ها جلوگیری کند. چون ممکن است جون بیماران رو به شدن به خطر بیاندازد بنابر این نظافت لباس ها یکی از موارد قابل توجه در مراکز درمانی است.

و حتما باید از یک وسیله برای حمل و نقل این لباس های کثیف استفاده بشود. یکی دیگر از تجهیزات هتلینگ بیمارستان ها که توسط شرکت خاکباز صدرا ساخته می شود  trolley مخصوص حمل لباس های کثیف است. که در مدل های مختلف ساخته شده و به مشتریان ارائه داده می شود. نکته ی اخر در مورد این محصول هم وجود دارد که لازم به ذکر است اینکه برای استفاده از این تجهیزات در بیمارستان ها پروتکل هایی وجود دارد.

 

خرید ترالی

برای خرید ترالی در انواع و مدل های متفاوت بهتر است ابتدا با انواع این محصول به طور کامل آشنا شوید و سپس با توجه به کاربردی که مد نظر دارید به انتخاب آن اقدام نمایید. هم چنین توجه داشته باشید که به دلیل کاربرد و کارایی متفاوت هر یک از انواع ترالی ها قیمت آنها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

جهت استعلام قیمت ترالی: 09123784275

معرفی ترالی

ترالی ها واحد متحرکی است که حمل تجهیزات پزشکی و دارو را بر عهده دارد

انواع ترالی

 • ترالی اورژانس
 • ترالی پانسمان
 • ترالی زیبایی
 • ترالی حمل دارو
 • ترالی حمل کپسول اکسیژن
 • ترالی نظافتی
 • ترالی حمل لباس
 • ترالی پزشکی

موارد مصرف ترالی

 • بیمارستان ها
 • درمانگاه ها
 • تمامی مراکز درمان
 • هتل ها
 • و تمامی مراکزی که نیاز به خدمات هتلینگ دارند

انواع ترالی بیمارستانی